Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mIRCTR Sohbet Odaları - mIRC Sohbet Chat Sitesi
#1
Mirc, birden fazla kullanıcılı sohbet odalarından oluşan bire bir özel sohbetlerde, dünyanın her bölgesindeki IRC ağlarında iletişim kurmak,radyo dinlemek, sohbet etmek, paylaşmak, oyun oynamak, soru çözmek için kullanılabilen, Windows için özel olarak programlanmış tam özellikli bir Internet Sohbet istemcisidir.
Temiz, pratik ve kolay kullanılabilir bir ara yüze sahip olan turkce mirc sizlere. Sohbet etme imkanı sunmaktadır. Yirmi yılı aşkın bir süredir kullanılan ve her seferinde yeni özellikler eklenerek en son teknolojiye ayak uydurmak için sürekli güncellenen bir yapıya sahiptir. Güvenlik önlemleri açısından en son sürümü kullanmanız size önerilir. Eski sürümleri kullanmanızı tavsiye etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Güçlü bir betik diline sahip olan mIRC sizlere muhteşem bir program sunmaktadır.
mirc indirme programımız piyasada bulunan tüm antivirüs programlarındaki taramalardan başarıyla geçmiş ve sizlere güvenli bir sohbet programı oluşturduk. Program boyutunun yüksek olmaması ise büyük bir avantajdır. Programı indirmeniz çok kısa bir sürede oluşacak ve dakikalar içerisinde kurulumunu hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. 
Dilerseniz web sitesi üzerinden sohbete giriş yapabilirsiniz. mirctr sohbet odası size bir çok bay ve bayan kullanıcının bir arada bulunduğu sohbet ettiği bir imkan sunmaktadır. Sitemize girmek için üye olmanıza ve herhangi bir yere para ödemenize gerek yoktur. 18 yaş üzerinde her bireyin sohbet odasına rahatlıkla katılabileceği sohbet ederken aynı zamanda radyo dinleyeceği bir ortam oluşturduk. mirc sohbet odamıza giriş yapan her kullanıcının site kurallarını kabul ettiğini var sayıyoruz. Sohbet sitemize katılan kullanıcıların sitenin kurallarına uymak zorunda olduğunu bilmeleri gerekir. Ahlaka aykırı argo, küfür söz kullananlar siteden uzaklaştırılır. T.C yasalarına ve devlet büyüklerine hakaret etmek kesinlikle yasaktır. Bu tür paylaşım bulunan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Sohbet sitemize katılan kişilerin telefon numarası, e-mail adresi, sosyal medya hesapları gibi paylaşım yapmaları yasaktır. Özel sohbet odalarında herhangi bir bilgi ve belgenin paylaşılması durumunda oluşabilecek her türlü sorundan sitemiz sorumlu değildir. Bu tür durumlarda sohbet odasındaki kişilerin ip numaraları yetkili birimlere verilecektir. Sizleri sohbet odamıza bekliyoruz. Gelin sohbet edelim.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi