Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ak Tel - Tel Örgü ve Çit Sistemleri
#1
Ak tel çit örgü olarak Eskişehir Sanayi Çarşısı'nda yılların tecrübesi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tel örgü ve çit sistemleri uygulaması ve montajı konusunda deneyimli ve tecrübeli çalışan kadrosu ile eskişehir ve çevresine tel örgü ve çit montaj hizmeti vermekteyiz. Dünya genelinde ve ülkemizde ki tel örgü montaj gelişmelerini yakından takip eden firmamız sizlere daha iyi hizmet edebilmek adına firmamız çalışanları ve ekipmanlarımızı son teknoloji kullanarak yeniliyoruz. Tel örgü kullanım alanları genellikle güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Hobi bahçeleri, Parklar, Otoyollar, Askeri Alanlar, Depo ve Fabrika Ambarları çevresinde tercih edilmektedir. Tel örgüler telin kalınlığı ve gözeneklerin genişliğine kalite ve fiyat değişkenliği oluşmaktadır. Ak tel örgü olarak kaliteli ve uygun fiyata tel örgü hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde tel örgü ile çevrilen bölgeler daha güvenli hale gelecektir. 
Eskişehir tel örgü ve çit sistemleri duvar üstü panel çit, bahçe beton direkleri, jiletli tel, basketbol sahası ve halı sahalar ile site çevresi gibi çit sistemleri yapmaktayız. Bütün montaj işlemlerimiz anahtar teslimi olarak yapılmaktadır. Bütün bu çalışmalarımızı yaparken dürüstlük ilkesinden dışarı çıkmadan yapmaktayız. Sürekli değişen pazar ve ekonomide istikrar ve uzun ömürlülüğe odaklandığımız için, Uluslararası standartları karşılayan en yüksek kalitede ürünler sunmaya kararlıyız. Hasır çit, hafif tarım ve çiftlik tel örgü, tel stok çit ticari kaynaklı örgü çitlere ve güçlü ve çok yönlü örgü güvenlik çitlerine kadar çok çeşitli örgü çit ürünlerini kapsar.
Eskişehir'de tel örgü ihtiyacınız olduğunda sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Hizmetlerimizden bazıları şunlardır; Galvanizli tel örgü, pvc kaplı tel örgü, panel çit sistemleri, çimli çit sistemleri, jiletli teller, dikenli teller, altıgen çit teli, puntalı teller, spor sahaları, kapı sistemleri, çit direkleri gibi ürünlerimiz ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kuruluşumuzdan bu güne kadar sizlere sağlam ve kaliteli çalışmalar üretmeyi ilke edinen firmamız eskişehir tel örgü firmaları arasında işini sağlamlıkla yapmak için çalışan bir firmayız. Çalışanlarımız güler yüzlü ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. İhtiyaç ve beklentileriniz için çözümler sunmak asıl hedefimiz ve gayemizdir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi