Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşık eden dua
#1
Sevdiğiniz birisine karşı kendinizi ilgi mi duyuyorsunuz? Ona açılamıyor sevdiğinizi dile getiremiyor musunuz? Bunun için yapmanız gereken çok basit olduğunu anlatmak istiyorum. Aşk duası ile karşınızdaki kişinin size âşık olması ve sizi sevmesi imkânsız değildir. Sizlere asikedendua.com web sitesini öneriyorum. 
Âşık olmak Sevmek, birine karşı olumlu düşüncelere ve hislere sahip olmak ve o kişinin kalbini ödüllendirmek olarak tanımlanır. Sık sık sevdiğimiz insanlara karşı bir sıcaklık ve yakınlık da yaşarız. Bazı durumlarda bu insanlarla duygusal olarak yakın olmayı seçeriz. Aynı zamanda o kişiye karşı derin bir ilgi ve bağlılık duygusu yaşıyoruz. " Âşık " olmak aynı zamanda cinsel uyarılma ve çekicilik duygularını da içerir. Bununla birlikte, insanların kendi aşk görüşleri üzerine yapılan araştırmalar, tüm aşkların aynı olmadığını göstermektedir. Tutkulu aşk, insanların tipik olarak "âşık" olduğunu düşündüğü şeydir. 
Âşık etme duası ile tutkulu aşk yaşamak sizin de hakkınız olduğuna inanıyoruz. Tutku duygularını ve birisine yönelik yoğun bir özlemi, kollarında olmayı istemek konusunda takıntılı bir şekilde düşünebilecekleri noktaya kadar içerir. Platonik aşk, ortak ilgi alanları, manevi bir bağ ve benzer dünya görüşleri nedeniyle birbirini seven ve hayranlık duyan iki kişi arasındaki özel bir duygusal ve ruhsal ilişkidir. Sevme yeteneği, başka bir kişiye duygusal bir tepki vermenin veya onu anlamanın ötesine geçer. Bir temas kapasitesi gerektirir ve bu temasın mutlaka fiziksel olması gerekmez. Âşık eden dua ile aşkı doyasıya tüm tutkularınız ile yaşayacaksınız. Aşk insanı mutlu eden bir histir. Karşılıklı olduğu takdirde inanılmaz heyecan vermektedir. Eğer karşınızda ki kişiden hoşlanıyor ve size âşık olmasını istiyorsanız aşk duası ile Allah 'a yalvarmanız gerekecektir. Aşk duası ancak ilim sahibi kişiler tarafından bilinmektedir. Piyasa da aşk duası adı altında birçok sahte hoca bulunmakta ve size garanti vermektedir. Hayatta hiç bir şeyin garantisi yoktur. Bu yüzden bu tür duaların da garantisi yoktur. Siz aşk duasını yaparsınız takdir Allah 'a kalmıştır. Aşkı doyasıya yaşamak için âşık eden duayı okumanız sizin için çok önemlidir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi